1. Ana Sayfa
  2. Ayişiği Park
  3. Kurumsal

Kurumsal

Ultra Turizm ve Seyahat Acentesi, ülkemizin önde gelen turizm ve organizasyon şirketlerinden biridir. Kurulduğu 1996 yılından bugüne kamu ve özel sektör projelerinde verdiği üstün kalitede hizmetlerle kısa sürede Türkiye'nin deneyimli, saygın ve en güvenilir turizm firmalarından biri olmayı başarmıştır. 

Ulusal ve uluslararası kongre, seminer, toplantı, spor organizasyonlarını ve uçak bileti işlemlerini, müşteri memnuniyeti odaklı projelendirerek, profesyonel ve dinamik ekibi ile yürütmektedir. Ultra Turizm ve Seyahat Acentesi 21. Yaşını kutlarken son yatırımı olan Ayışığı Milli Park’ı ile turizm sektörüne işletmeci olarak katkı sunmaya devam ediyor.

www.ultraturizm.com.tr

Ayışığı Park; Antalya Beydağları (Olympos) Sahil Milli Parkı sınırları içerisinde Kemer’in sahil bandında Ayışığı koyunda 55.000 m2 alanda kurulu mavi bayraklı plaja sahip, engelli dostu ve halka açık bir işletmedir.

55.000 m2 alana sahip olan Ayışığı Park; 10.000 m2 kumsal, 3000 m2 havuz alanı, 450 m2 amfi tiyatro, 580 m2 üstü açılır gece kulübü, 1750 m2 disko, yunus havuzu (rehabilitasyon ve gösteri amaçlı), alakart restoran, 3 sahil bar, 2 kafe, havuz bar, vitamin bar, 4 dükkânlı çarşı, mini hayvanat bahçesi, tenis kortu, basketbol sahası ve rekreasyon ve yeşil alanlardan oluşmaktadır.

Ayışığı Park 12 ay hizmet sunan bir işletmedir. Halka açık ve birçok noktadan giriş yapılabilen Ayışığı Park yüksek sezonda günlük ortalama 4000 misafir ağırlamaktadır. Misafirlerimizin %60’ı yabancı ve %40’ı yerli turistlerden oluşmaktadır.

AYIŞIĞI PARK
Park : Ücretsiz otopark hizmeti..
Duş : Ücretsiz duş hizmeti vardır.
Engelli Dostu : Engellilere yönelik özellikler sunulmaktadır.
Kumsal : Güneşlenme (şezlong, yatak, salıncak yatak, şale)
Ücretsiz Giriş : Tenis, Basketbol, Otopark, Duş
BİZİ TAKİP EDİN MOONLIGHT BEACH PARK